ÁGNES LAKBERENDEZÉS
Bútorbolt - Tapolca


Ágyneműtartóval , navarra tölgy. Az ár a matracot nem tartalmazza.
Klasszikus stílusú előszobaszekrény cipőtartóval,akasztós-polcos résszel. Lapra-szerelt termék.Jobbos és balos kivitelben is rendelhető! Rendelhető szín:gesztenye Gyártási idő 6-8 hét
Norton vitrines komód, fiókkal Szín: sonoma tölgy
Modern design! Nagy ágyneműtartó és fekhely funkció lift mechanikával. Széles kartámla. Fa hengerlábak.
A mai kor igényeinek megfelelően divatos, szögletes, geometrikus formák jellemzik. A kényelmet a vánkos-párnás kialakítás garantálja. Megrendelhető 3-2-1, ill. 3-1-1-es változatban is. Különlegessége a kanapéban elhelyezett kényelmes, 155x200 cm-es fekhely, melyet használhatnak vendégágyként, de akár állandó fekhelyként is. A 2 részes elemben ágynemű tartó kapott helyet. A fotelokat kérésre görgős lábakkal látjuk el. Változatos szövetkínálatunkból választva, igazán különleges bútorral gazdagíthatja otthonát.
A korpusz laminált bútorlapból, az ajtók MDF-ből készültek valamint ABS élekkel vannak ellátva. A kasmír és a castello tölgy színkombinációja lágy és modern hatást kelt, míg a fekete fém lábak és a fekete fogantyúk kontrasztot és eleganciát biztosítanak a bútoroknak.
Egyszemélyes ágykeret 90 x 200 cm fekvőfelülettel. Az ágy az ágyrácsot tartalmazza. Matrac tetszés szerint választható hozzá. Világos vagy sötét sonoma tölgy.
Praktikus fa ülőke. Megrendelhető pácolt kivitelben is.
Mindazoknak ajánljuk ezt a komódot akik viszonylag kis helyen, egyszerűen szeretnék tárolni kisebb-nagyobb dolgaikat. Felárral megrendelhető pácolt kivitelben is.
| Dokumentumok | Adatvédelem |
© 2001 Gáspár Ferenc. All Rights Reserved Keszthely Info. Webdesign